A B

Kohtutäiturid

Harju tööpiirkond E-post Telefon
Kristiina Feinman Tallinna kohtutäitur Kristiina.Feinman@taitur.just.ee 6 129 155
Mati Kadak Tallinna kohtutäitur mati.kadak@taitur.just.ee 6 604 604
Hille Kudu Tallinna kohtutäitur Hille.Kudu@taitur.just.ee 6 129 155
Kairi Kumm Tallinna kohtutäitur Kairi.Kumm@taitur.just.ee 6 307 357
Marek Laanemets Tallinna kohtutäitur Marek.Laanemets@taitur.just.ee 6 129 155
Priit Petter Tallinna kohtutäitur Priit.Petter@taitur.just.ee 6 878 455
Arvi Pink Tallinna kohtutäitur Arvi.Pink@taitur.just.ee 6 129 155
Kaire Põlts Tallinna kohtutäitur kaire.polts@taitur.just.ee 683 6390
Mati Roodes Tallinna kohtutäitur Mati.Roodes@taitur.just.ee 6 531 111
Kersti Seisler Tallinna kohtutäitur kersti.seisler@taitur.just.ee 683 6390
Risto Sepp Tallinna kohtutäitur Risto.Sepp@taitur.just.ee 6 129 155
Terje Tšapis Tallinna kohtutäitur Terje.Tsapis@taitur.just.ee 6 835 500
Urmas Tärno Tallinna kohtutäitur Urmas.Tarno@taitur.just.ee 6 835 500
Katrin Vellet Tallinna kohtutäitur Katrin.Vellet@taitur.just.ee 6 814 482
Elin Vilippus Tallinna kohtutäitur elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee 6 840 620
Pärnu tööpiirkond E-post Telefon
Rocki Albert Pärnu kohtutäitur Rocki.Albert@taitur.just.ee 44 29 972
Kersti Kaljula Pärnu kohtutäitur Kersti.Kaljula@taitur.just.ee 44 35 485
Enno Kermik Kuressaare kohtutäitur Enno.Kermik@taitur.just.ee 45 45 626
Rannar Liitmaa Pärnu kohtutäitur Rannar.Liitmaa@taitur.just.ee 44 29 973
Eha Nikker Pärnu kohtutäitur Eha.Nikker@taitur.just.ee 44 35 452
Õnne Pajur Rapla kohtutäitur Onne.Pajur@taitur.just.ee 48 94 435
Igor Prigoda Kärdla kohtutäituri asendaja Igor.Prigoda@taitur.just.ee 46 32 069
Svetlana Põld Kuressaare kohtutäitur Svetlana.Pold@taitur.just.ee 45 39 652
Tarvi Söömer Haapsalu kohtutäitur Tarvi.Soomer@taitur.just.ee 47 33 322
Heimo Vilpuu Paide kohtutäitur Heimo.Vilpuu@taitur.just.ee 38 48 724
Virge Välb Paide kohtutäitur Virge.Valb@taitur.just.ee 38 48 725
Tartu tööpiirkond E-post Telefon
Anne Böckler Tartu kohtutäitur Anne.Bockler@taitur.just.ee 7 420 486
Ivi Kalmet Jõgeva kohtutäitur Ivi.Kalmet@taitur.just.ee 77 21 252
Aive Kolsar Põlva kohtutäitur Aive.Kolsar@taitur.just.ee 7 995 794
Oksana Kutšmei pankrotihaldur ja Tartu kohtutäitur Oksana.Kuchmei@taitur.just.ee 742 0107
Rita Lohu Viljandi kohtutäitur Rita.Lohu@taitur.just.ee 43 33 415
Jaanika Pajuste Tartu kohtutäitur Jaanika.Pajuste@taitur.just.ee 7 420 487
Taive Peedosaar Võru kohtutäitur Taive.Peedosaar@taitur.just.ee 7 823 260
Janek Pool Viljandi kohtutäitur Janek.Pool@taitur.just.ee 43 33 045
Reet Rosenthal Tartu kohtutäitur Reet.Rosenthal@taitur.just.ee 7 427 702
Jane Rumjantseva Tartu kohtutäitur Jane.Rumjantseva@taitur.just.ee 7 405 477
Oleg Sirotin Tartu kohtutäitur Oleg.Sirotin@taitur.just.ee 7 427 875
Viru tööpiirkond E-post Telefon
Krista Järvet Narva kohtutäitur Krista.Jarvet@taitur.just.ee 35 948 73
Andrei Krek Narva kohtutäitur Andrei.Krek@taitur.just.ee 35 60 393
Risto Kütt Jõhvi kohtutäitur Risto.Kytt@taitur.just.ee 33 20 034
Kairi Laiõun Rakvere kohtutäitur Kairi.Laioun@taitur.just.ee 32 23 917
Kristel Maalman Jõhvi kohtutäitur Kristel.Maalman@taitur.just.ee 33 74 854
Natalja Malahhova Jõhvi kohtutäitur Natalja.Malahhova@taitur.just.ee 33 56 868
Raigo Pärs Rakvere kohtutäitur Raigo.Pars@taitur.just.ee 32 23 919
Terje Tšapis Narva kohtutäituri asendaja Terje.Tsapis@taitur.just.ee 6 835 500
Kersti Vilbo Rakvere kohtutäitur Kersti.Vilbo@taitur.just.ee 32 23 920

Pankrotihaldurid

E-post Telefon
Aet Liivand Pankrotihaldur aet.liivand@mail.ee 5275130
Aivar Leismann Pankrotihaldur ab@kentmanni.ee 50 68 778
Aivar Pilv Vandeadvokaat aivar@apilv.ee 6191 630
Aivar Verro Pankrotihaldur aivar.verro@mkab.ee 51 88 916
Alari Avamägi Pankrotihaldur alari@uninet.ee 56 452 923
Andres Alaver Vandeadvokaat alaverab@neti.ee 6 403 905
Andres Aro Pankrotihaldur andres.aro@haldur.just.ee 56 54 773
Andres Hermet Pankrotihaldur andres@pankrotihaldur.ee 50 26 408
Andres Tootsman Pankrotihaldur andres.tootsman@haldur.just.ee 50 18 178
Andres Uuli Pankrotihaldur uuli@kodu.ee 50 31 325
Andrias Palmits Pankrotihaldur andrias.palmits@glimstedt.ee 630 9170
Andrus Õnnik Pankrotihaldur
Annes Reis Pankrotihaldur kool@kuremaa.edu.ee 53 40 44 82
Anne Tammer Vandeadvokaat anne@tammer-tammer.ee 50 43 679
Arno Mägi Pankrotihaldur Arno.Magi@amp.ee 50 65 323
Arvo Rodi Pankrotihaldur arvo.rodi@mail.ee 51 10 551
Eerik Entsik Vandeadvokaat info@entsik.ee 616 4660
Eha Pehk Pankrotihaldur eha.pehk@haldur.just.ee 50 47 330
Einar Vallandi Pankrotihaldur einar.vallandi@haldur.just.ee 511 8670
Ene Ahas Pankrotihaldur ene.ahas@haldur.just.ee 627 3046
Erik Savi Pankrotihaldur erik.savi@neti.ee 6 679 688
Erkki Osolainen Pankrotihaldur
Eve Selberg Vandeadvokaat eve@selberg.ee 660 9634
Gennadi Mihelson Pankrotihaldur livrello@hot.ee 50 84 879
Heikki Ots Pankrotihaldur heikkiots@hot.ee 50 54 308
Hele Kuut Pankrotihaldur hele.kuut@gmail.com 53 413 404
Helen Hääl Vandeadvokaat helen.haal@concordia.ee 6262 062
Heli Peetsmann (Ernits) Pankrotihaldur helie@hot.ee 50 91 619
Helmut Pikmets Pankrotihaldur helmut.pikmets@varul.ee 6 264 300
Hillar Villers Vanemabi hillar.villers@roedl.ee 33 70598
Hjalmar Liivik Pankrotihaldur
Hugo Peterson Pankrotihaldur hugo111@hot.ee 50 50 599
Igor Prigoda Pankrotihaldur igorp@doora.ee 46 33 012
Igor Sumarok Pankrotihaldur isumarok@hotmail.com 50 90 743
Ilmar-Erik Aavakivi Vandeadvokaat iea@apilv.ee 6191 630
Indrek Leppik Vandeadvokaat menetlus@glimstedt.ee 630 9170
Indrek Lepsoo Pankrotihaldur indrek@pankrotihaldur.ee 50 97 167
Indrek Naur Vanemabi indrek@in.ee 50 27 606
Ingrid Proos Pankrotihaldur ingrid.proos@mail.ee 50 57 824
Ivo Nurga Pankrotihaldur ivo@otb.ee 50 37 780
Jaak Annus Pankrotihaldur jaak@bdo.ee 50 48 678
Jüri Truuts Pankrotihaldur truuts@autente.ee 5026222
Kaido Loor Vanemabi kaido.loor@sorainen.ee 640 0900
Kalev Mägi Pankrotihaldur pankrot@uninet.ee 50 36 854
Kalle Mõtsnik Pankrotihaldur kalle.motsnik@mail.ee 50 10 656
Kalle Pedak Pankrotihaldur kalle.pedak@hedman-attorneys.com 6 11 69 50
Karin Madisson Vanemabi karin.madisson@sorainen.ee 640 0900
Karol Kampus Pankrotihaldur Karol.Kampus@mail.ee 6 679 688
Katrin Kokk Pankrotihaldur katrin@pankrotihaldur.ee 56 600 301
Katrin Prükk Pankrotihaldur katrin@advocatus.ee 50 82 595
Kauri Rattus Pankrotihaldur rattus@online.ee 50 13 121
Kersti Aasamäe Pankrotihaldur kerstia@wtc.ee 50 84 990
Kiur Põld Pankrotihaldur kiur.pold@haldur.just.ee 7 420 442
Kristi Vinkel Pankrotihaldur kristi75@hot.ee 51 82 588
Küllike Mitt Pankrotihaldur kyllikemitt@hot.ee 50 53 344
Lagle Lindre Pankrotihaldur 50 511 89
Lembar Kivistik Pankrotihaldur info@kconsult.ee 50 92 140
Lembit Ülper Pankrotihaldur lembit@fontala.ee 50 13 340
Liina Naaber-Kivisoo Vandeadvokaat liina.naaber-kivisoo@lawin.ee 6 306 460
Liina Nõmmik Pankrotihaldur liinanommik@hot.ee 51 67 876
Liivi Väärsi Pankrotihaldur liivi.vaarsi@seb.ee 53414671
Lya Pähnapuu Pankrotihaldur lya@hot.ee 53 424 725
Ly Müürsoo Pankrotihaldur lyy.myyrsoo@mail.ee 50 97 383
Maie Klemmer Pankrotihaldur mai.gaius@mail.ee 51 13 755
Maire Arm Vandeadvokaat maire.arm@mkab.ee 5018840
Maivi Ots Vandeadvokaat maivi.ots@eversheds.ee 6141 990
Margo Normann Vandeadvokaat
Margus Kerm Pankrotihaldur margus.kerm@swedbank.ee 5165036
Margus Salundi Pankrotihaldur
Martin Krupp Pankrotihaldur martin@cavere.ee 50 72 034
Martin Pärn Vanemabi martin@hagi.ee 6430 300
Mart Sikut Vandeadvokaat msikut@infotek.ee 43 34 192
Mati Merimaa Pankrotihaldur mati.merimaa@mail.ee 50 31 802
Nikolai Kõiv Vandeadvokaat nikolai@matti.ee 43 33 059
Oksana Kutšmei Pankrotihaldur oksana.kuchmei@taitur.just.ee 7305903
Olev Kuklase Vandeadvokaat kuklaseab@neti.ee 56 600 277
Oliver Ennok Pankrotihaldur oliver.ennok@haldur.just.ee 5255757
Peep Lillemäe Pankrotihaldur Peep.Lillemae@haldur.just.ee 56 567 676
Peeter Allikvere Pankrotihaldur allikvere@hot.ee 50 51 673
Peeter Järve Pankrotihaldur
Peeter Sepper Pankrotihaldur sepperpeeter@hot.ee 50 54 013
Petr Kiselev Pankrotihaldur pjotr.kisseljov@audest.ee 33 70 571
Raivo Piirla Pankrotihaldur edikte@edikte.ee 50 14 261
Rando Maisvee Vandeadvokaat rando.maisvee@eversheds.ee 6141 990
Randu Riiberg Vandeadvokaat randu.riiberg@eversheds.ee 6141 990
Raul Otsa Vandeadvokaat raul@apilv.ee 6191 630
Reet Relvik Pankrotihaldur reetrelvik@hot.ee 51 34 190
Rein Kallaste Pankrotihaldur Rein.Kallaste@haldur.just.ee 58 174 506
Rein Vaiksaar Pankrotihaldur rein.vaiksaar@gmail.com 56 641 968
Risto Agur Vandeadvokaat risto.agur@sorainen.ee 6 400 900
Robert Sprengk Pankrotihaldur robert.sprengk@mail.ee 51 66 303
Saima Laumets Pankrotihaldur saima.laumets@trs.ee 50 69 617
Siim Nõmmoja Pankrotihaldur saimon@hot.ee 50 36 102
Silvia Kalam Pankrotihaldur silvia_kalam@hotmail.com 43 47 578
Sirje Tael Pankrotihaldur sirje.tael@mail.ee 7 407 611
Svetlana Pilden Pankrotihaldur svetlana.pilden@haldur.just.ee 6806959
Tanel Kurvits Pankrotihaldur tanel.kurvits@haldur.just.ee 7 404 157
Tarmo Pilv Vandeadvokaat tarmo@apilv.ee 502 0425
Tarmo - Tanel Padrik Pankrotihaldur padrik@uninet.ee 50 944 52
Tarmo Villman Pankrotihaldur tarmo.villman@mail.ee 52 97 927
Tarvo Lindma Vandeadvokaat tarvo@mkab.ee 6 640 600
Terje Eipre Vandeadvokaat info@eipre.ee 6270 551
Tiia Kalaus Pankrotihaldur tiia.kalaus@haldur.just.ee 50 46 694
Tiia Raudmägi Pankrotihaldur tiia@iuring.ee 51 82 810
Tiina Mitt Pankrotihaldur armit@hot.ee 50 36 567
Tiit Joost Pankrotihaldur tiitjoost@hot.ee 50 35 182
Toomas Moor Pankrotihaldur toomas@bld.ee 50 64 674
Toomas Saarma Pankrotihaldur saarmatoomas@hot.ee 50 27 434
Uno Feldschmidt Vandeadvokaat uf@estpak.ee 6440220
Urmas Kõrgesaar Vandeadvokaat urmas@apilv.ee 7312 272
Urmas Tross Pankrotihaldur urmas.tross@alustauuesti.ee 50 19 750
Urmas Ustav Vandeadvokaat urmas.ustav@lextal.ee 6400 250
Vaido Paju Pankrotihaldur vaido@reinhard.ee 50 12 437
Veli Kraavi Vandeadvokaat veli.kraavi@mkab.ee 50 57 522
Vello Luik Vandeadvokaat luikvell@estpak.ee 5023261
Vesse Võhma Vandeadvokaat vesse.vohma@lawin.ee 6 306 460
Viive Näslund Vandeadvokaat viive.naslund@lawin.ee 6 306 460
Villu Tragon Pankrotihaldur 6 396 678
Üllar Talviste Vandeadvokaat yllar.talviste@lextal.ee 6400250
Ülle Luukas Pankrotihaldur jtyjurist@hot.ee 51 05 989
Ülli Adamson Pankrotihaldur ylli@oigusabi24.ee 5330 2911
Pilt SBS Team OÜ Lisa järjehoidjatesse

reg.kood 12940636

100,00 EUR     2018-02-27 10:00:00
Pilt iTrade Service OÜ Lisa järjehoidjatesse

reg.kood 12110917

250,00 EUR     2018-02-27 10:00:00
Pilt Adcompservic OÜ Lisa järjehoidjatesse

reg.kood 12553454

100,00 EUR     2018-02-27 10:00:00
Pilt Erascon OÜ Lisa järjehoidjatesse

reg.kood 11511815

250,00 EUR     2018-02-27 10:00:00
Pilt Ecofish Livonia OÜ Lisa järjehoidjatesse

Reg.nr, 12737378

150,00 EUR     2018-02-27 13:00:00
Pilt Harju maakond, Viimsi vald, Pärnamäe küla, Soosepa tee 19-3 Lisa järjehoidjatesse

Korter 3-tuba,80,3m2; 2/2

134 000,00 EUR 1%     2018-02-28 10:00:00
Pilt Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, J. Koorti tn 28-63 Lisa järjehoidjatesse

1/2 kaasomandist 49,7m2 koos kehtima jääva hüpoteegiga.

26 000,00 EUR     2018-02-28 11:00:00
Pilt Põllu 11-313, Paldiski Lisa järjehoidjatesse

Liikmelisus Hooneühistu Orbita (80173329) Garaaz 27,9m2

500,00 EUR     2018-03-05 11:00:00
#38017 Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Hariduse tn 6 - 42 Lisa järjehoidjatesse

Korter 42m2

4 000,00 EUR     2018-03-05 12:00:00
Pilt LTR Ehitus OÜ Lisa järjehoidjatesse

Reg.nr 12938533,

500,00 EUR     2018-03-05 13:00:00
Pilt Palustar OÜ Lisa järjehoidjatesse

Reg.nr. 11402641

1 342,00 EUR     2018-03-05 14:00:00
#38014 Harju maakond, Maardu linn, Nurga tn 8-44 Lisa järjehoidjatesse

Korter mille üldpind on 76,10 m2

65 000,00 EUR     2018-03-06 11:00:00
Pilt Harju maakond, Harku vald, Viti küla, Marja tee 17, Mari 9 Lisa järjehoidjatesse

Hüpoteegiga kinnistu.

28 000,00 EUR     2018-03-06 12:00:00
Pilt Järva maakond, Järva vald, Esna küla, Jaama tn 2 Lisa järjehoidjatesse

Jahu-ja saeveski ja veskiomaniku villa. Renoveerimist vajav.

75 000,00 EUR     2018-03-07 10:00:00
Pilt Järva maakond, Koeru vald, Visusti küla, Tuumi Lisa järjehoidjatesse

1/8 kaasomandist Hoonetatud 1,9ha kinnistu

750,00 EUR 81%     2018-03-07 12:00:00
Pilt Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Palivere alevik, Liiva 6 Lisa järjehoidjatesse

1/8 kaasomandiosa maja kinnistu 1500m2

3 525,00 EUR 44%     2018-03-07 13:00:00
Pilt Paide linn, Telliskivi 13 Lisa järjehoidjatesse

Ehitisregistri andmetel asub kinnistul 1-korruseline hoone (ühiselamuladu). Tootmismaa pindalaga 2321 m².

11 800,00 EUR 41%     2018-03-07 14:00:00
Pilt Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Järveküla tee 61A-15 Lisa järjehoidjatesse

Korter 36,8m2

600,00 EUR 76%     2018-03-07 15:00:00
Pilt Võru maakond, Lasva vald, Sooküla, Suur-Sooküla Lisa järjehoidjatesse

Maatulundusmaa pindala 3,8 ha; 0,4 ha ja 3,1 ha.

31 650,00 EUR 68%     2018-03-07 16:00:00
Pilt Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rapla 5-8 Lisa järjehoidjatesse

Korter 41,3m2

10 500,00 EUR     2018-03-07 17:00:00
Pilt Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla, Lahe tee 11 Lisa järjehoidjatesse

1-korruseline aiamaja ehitisealuse pinnaga 57 m2.

40 000,00 EUR 43%     2018-03-14 10:00:00
Pilt Harju maakond, Vasalemma vald, Rummu alevik, Sireli tn 5-7 Lisa järjehoidjatesse

Korter 2-toaline, 39,2m2

1 688,00 EUR 44%     2018-03-14 10:00:00
Pilt Ida-Viru maakond, Alajõe vald, Vasknarva küla, Kanali tee 1 Lisa järjehoidjatesse

1/4 kaasomandiosa

2 250,00 EUR 25%     2018-03-14 11:00:00
Pilt Lääne maakond, Noarootsi vald, Pürksi küla, Birkas, Nigase Lisa järjehoidjatesse

Elamumaa pindalaga 0,22 ha.1/12 kaasomandiosa.

1 750,00 EUR 65%     2018-03-14 13:00:00
Pilt Harju maakond, Paldiski linn, Sadama 15-11 Lisa järjehoidjatesse

47,8m2

14 000,00 EUR 22%     2018-03-14 14:00:00
Pilt Harju maakond, Maardu linn, Karikakra tee 32/Aasnurmiku tee 21 Lisa järjehoidjatesse

Hoonestatud kinnistu pindalaga 857m2

37 500,00 EUR 38%     2018-03-14 16:00:00
Pilt Loksa linn, Nooruse tn 8-33 Lisa järjehoidjatesse

Korter 47,8m2

13 500,00 EUR 25%     2018-03-14 17:00:00
Pilt Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Uus-Tatari tn 13 // 13a-11 ja panipaik nr.P9 Lisa järjehoidjatesse

Korter 75,5m2 +panipaik 2,00m2

150 000,00 EUR 21%     2018-03-20 11:00:00